Dream Cocktail | Darčekové poukazy
Organizujeme barmanský a baristický kurz pre záujemcov o prácu v gastronómii. Zabezpečujeme barový catering, miešané nápoje a ochutnávky whisky, rumov a cognacov.
barmansky kurz, baristicky kurz, kurz kava, barman, barovy catering, miesane napoje, prenajom barov, darčekové poukazy, poukazy
462
page-template-default,page,page-id-462,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Darčekové poukazy

Darčekové poukazy

Ak hľadáte netradičný a zaujímavý darček, určite vás oslovia naše darčekové poukazy na Barmanský kurz a Baristický kurz, ktoré sú vhodné aj pre začiatočníkov alebo Kurz Latte art pre ľudí s praxou v obore.

Poukazy objednané počas Vianočných sviatkov – do 10.1.2024 neposielame vytlačené poštou, môžete si ich vytlačiť alebo preposlať z prílohy emailu. Pre prihlásenie v roku 2024 nám stačí uviesť meno účastníka, ktoré budeme mať spárované s vašou platbou.

Po vyplnení formuláru vám zašleme náhľad vybranej poukážky a ostatné organizačné informácie. Kontakt na účastníka slúži len na komunikáciu pred začiatkom kurzu. Účastníkovi nebudú zasielané údaje potrebné k úhrade, ani cena kurzu. Po uhradení poplatku za kurz vám vytlačenú poukážku zašleme spolu s originálom daňového dokladu na vašu adresu. Poukážky, na ktorých bude uvedené meno účastníka kurzu, naše kontaktné údaje a prípadne najbližšie termíny kurzov Vám navrhneme, vytlačíme a zašleme bezplatne. Poukážky su platné 6 mesiacov od ich vydania a je ich možné uplatniť na Vami vybraný kurz, ktorý naša spoločnosť organizuje.

Na kurzoch sa problematike venujeme od základov, a preto nie je potrebné mať predošlé skúsenosti, či prax v danom obore. Pre účastníkov je zabezpečený pitný režim a všetky potrebné suroviny a pomôcky na prácu počas kurzu. Kurzy sa konajú v našich školiacich priestoroch v Bratislave.

Časový harmonogram, ďalšie infomácie o vybranom kurze ako aj termíny nájdete tu.

Ak máte akékoľvek otázky alebo nejasnosti, neváhajte nás kontaktovať.

Objednajte darčekový poukaz:    Odoslaním objednávky súhlasím s VOP, ktoré som si prečítal/a a porozumel/a im.