Dream Cocktail | Bohemian Bar Class
848
events-template-default,single,single-events,postid-848,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Bohemian Bar Class

25 sep Bohemian Bar Class

Spoločnosť Dream Academy, organizátor kurzov v gastronómii, pripravila pre všetkých záujemcov v spolupráci so slovenským brand ambassadorom pre Becherovku Marekom Polomským druhý bezplatný workshop zameraný na rozšírenie vedomostí z portfólia Becherovky a jeho využitím nielen za barovým pultom.

 

Program Bohemian Bar Class je rozdelený do troch častí – Mentoring, Tasting a Cocktails – kde sa zúčastnení oboznámia s bohatou históriou a výrobou Becherovky, získajú cenné informácie, ktoré im pomôžu, či už za barovým pultom alebo mimo neho. Na riadenej degustácii Vás oboznámime s celým portfóliom Becherovky a nevynecháme samozrejme ani koktejly na jej báze.

Školiace stredisko Dream Academy, Slávičie údolie 41, Bratislava

Z dôvodu práceneschopnosti ambasádora pripravujeme nový termín na koniec septembra!

 

Bohemian Bar Class je prvým z troch úrovní Bohemian Bar Clubu, ktorý tvorí komunita prirodzených, originálnych a nekonvenčných barmanov. Tento program má víziu nielen edukovať, ale aj zabaviť či pozdvihnúť a podporiť barmanskú komunitu – na Slovensku, v Česku, ale aj na celom svete. Spája barmanov, ktorí si prostredníctvom našich classov, sessions, spa, ale aj iných akcií predávajú skúsenosti, informácie a vytvárajú nové priateľstvá.

 

Maroš Petrikovič a Marek Polomský

Večerom Vás bude sprevádzať Marek Polomský, slovenský brand ambassador, ktorý sa už teraz teší a odpovie na všetky Vaše otázky. Marek úspešne ukončil štúdium na Filozofickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Má 25 rokov a za sebou množstvo moderátorských aj marketingových skúsenosti. Je tvorcom vlastnej motivačno-inšpiratívnej talkshow „Povec ty“, ktorá je jeho vášňou.

 

Bohemian Bar Class je určený prednostne pre absolventov barmanských kurzov, ktoré naša spoločnosť organizuje, avšak v prípade voľných miest radi privítame všetkých záujemcov o tento workshop!

 

Nezabudnite si rezervovať miesto prostredníctvom nižšie umiestneného prihlasovacieho formuláru.

Tešíme sa na Vás, na zdravie!

Registračný formulár