Dream Cocktail | Darčekové poukazy
Organizujeme barmanský a baristický kurz pre záujemcov o prácu v gastronómii. Zabezpečujeme barový catering, miešané nápoje a ochutnávky whisky, rumov a cognacov.
barmansky kurz, baristicky kurz, kurz kava, barman, barovy catering, miesane napoje, prenajom barov, darčekové poukazy, poukazy
462
page-template-default,page,page-id-462,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Darčekové poukazy

Darčekové poukazy

OZNAM VIANOCE 2018: Aby sme Vám vedeli poukaz pripraviť a aj poslať ešte pod stromček, je posledný deň na objednávku darčekového poukazu pondelok 17.12.2018 (15.00).

Medzi 18.12.2018 – 6.1.2019, vám poukaz radi vytvoríme a jeho náhlad zašleme E-MAILOM, odkial si ho môžete vytlačiť či preposlať.

Vytlačené poukazy budeme znovu rozposielať poštou po 6.1.2019.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám pekné sviatky.

Dream Cocktail & Academy


Ak hľadáte netradičný a zaujímavý darček, určite vás oslovia naše darčekové poukazy na barmanský, baristický a someliersky kurz.

 

Po vyplnení formuláru vám zašleme náhľad vybranej poukážky a ostatné organizačné informácie. Kontakt na účastníka slúži len na komunikáciu pred začiatkom kurzu. Účastníkovi nebudú zasielané údaje potrebné k úhrade, ani cena kurzu. Po uhradení poplatku za kurz vám vytlačenú poukážku zašleme spolu s originálom daňového dokladu na vašu adresu. Poukážky, na ktorých bude uvedené meno účastníka kurzu, naše kontaktné údaje a najbližšie termíny kurzov Vám navrhneme, vytlačíme a zašleme bezplatne. Poukážky su platné 6 mesiacov od ich vydania a je ich možné uplatniť na Vami vybraný kurz, ktorý naša spoločnosť organizuje.

 

Na kurzoch sa problematike venujeme od základov, a preto nie je potrebné mať predošlé skúsenosti, či prax v danom obore. Pre účastníkov je zabezpečený pitný režim, ľahké občerstvenie a všetky potrebné suroviny a pomôcky na prácu počas kurzu. Kurzy sa konajú v našich školiacich priestoroch v Bratislave.

 

Časový harmonogram, ďalšie infomácie o vybranom kurze ako aj termíny nájdete tu.

 

Ak máte akékoľvek otázky alebo nejasnosti, neváhajte nás kontaktovať.

Objednajte darčekový poukaz:Odoslaním objednávky súhlasím s VOP, ktoré som si prečítal/a a porozumel/a im.